• اصفهان، خیابان امام خمینی، بلوار عطاالملک، چهارراه اول

مختصری درباره شرکت

فروشگاه حافظ در سال ۱۳۳۱ توسط مرحوم آقای حاج علی یاوری در اصفهان تأسیس گردید که جزو اولین وارد کنندگان و توزیع کنندگان خودروی بنز و قطعات آن و همچنین نمایندگی ایران خودرو در ایران بود و به مدت ۴۱ سال به فعالیت خود ادامه داد. همچنین ایشان علاوه بر تأسیس و راه اندازی مراکز فوق، در سال ۱۳۴۰ موفق به راه اندازی باربری یاوری در منطقه شاهپور قدیم – که امروزه بدست مدیران دست پرورده ایشان اداره می شود- گردیدند که در این راستا فرزندشان – آقای احمد یاوری (ریاست هیئت مدیره شرکت حافظ قطعات)- نیز از موسسین و راه اندازان شرکت سیف کاروان در سال ۱۳۶۸ بوده اند.

image2

تاریخچه فعالیت های شرکت

1331

تاسیس فروشگاه حافظ

فروشگاه حافظ در سال ۱۳۳۱ توسط مرحوم آقای حاج علی یاوری در اصفهان تأسیس گردید که جزو اولین وارد کنندگان و توزیع کنندگان خودروی بنز و قطعات آن و همچنین نمایندگی ایران خودرو در ایران بود و به مدت ۴۱ سال به فعالیت خود ادامه داد. همچنین ایشان علاوه بر تأسیس و راه اندازی مراکز فوق، در سال ۱۳۴۰ موفق به راه اندازی باربری یاوری در منطقه شاهپور قدیم – که امروزه بدست مدیران دست پرورده ایشان اداره می شود گردیدند که در این راستا فرزندشان آقای احمد یاوری (ریاست هیئت مدیره شرکت حافظ قطعات)- نیز از موسسین و راه اندازان شرکت سیف کاروان در سال ۱۳۶۸ بوده اند.
1388

راه اندازی باربری یاوری

در سال ۱۳۴۰ باربری یاوری در منطقه شاهپور قدیم توسط مرحوم آقای حاج علی یاوری تاسیس شد که امروزه بدست مدیران دست پرورده ایشان اداره می شود مرحوم آقای حاج علی یاوری در طول این مدت با خرد اندیشی و آینده نگری، مدیران مقتدر امروز را پرورش داد که هر یک به نوعی جزو پیشگامان صنعت خودرو و لوازم یدکی می باشند.
1368

تاسیس شرکت سیف کاروان

تاسیس و افتتاح شرکت حما و نقل بین المللی سیف کاروان در تهران
1378

توسعه شرکت حافظ قطعات

شرکت حافظ قطعات با هفت هزار متر مربع مساحت تجاری با نظارت صاحبنظران در صنعت خودرو و لوازم یدکی و مدیریت مدیران با تجربه و مهندسین مجرب قدم در این راه گذاشت و در منطقه ساماندهی صنایع و مشاغل امیرکبیر واقع در شمال غربی اصفهان در سال ۱۳۷۸ توسط فرزند ایشان بنا و افتتاح گردید.

مدیران شرکت

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

مدیر عامل شرکت حافظ قطعات

قائم مقام مدیر عامل : بهزاد یاوری

بهزاد یاوری

بهزاد یاوری

مدیر عامل شرکت تضامنی حافظ قطعات و شرکاء

مدیر داخلی:

مهدی خلیلی

مهندس مهدی خلیلی جبلی

مدیر عامل شرکت حافظ قطعات اصفهان

مدیر داخلی : آقای محمد قفقازی

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

مدیریت نمایشگاه فروش خودرو

ایرانخودرو، سایپا، کرمان موتور

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت